Heb jij specifiek een vraag n.a.v. het Werkfestival van 31 oktober?

Neem dan contact op met:

Midden-Groningen

Rosalien Maats

0598 – 373 653 r.maats@bwri.nl

Oldambt, Westerwolde en Pekela

Saskia Pepping

06 – 31 68 74 76 saskia.pepping@afeer.nl

Delfzijl, Appingedam, Loppersum

Michel Dammer

06 – 31 04 25 45 m.dammer@werkpleinfivelingo.nl

Aa en Hunze, Assen, Tynaarlo

Robin Slag

06 – 53 22 14 55 r.slag@wpda.nl

Noordenveld, Marum, Zuidhorn, Leek, Grootegast

Tonny de Jong

06 – 13 86 69 61 tdejong@zuidhorn.nl

Bedum, De Marne, Winsum, Eemsmond

Tonny Bijleveld

06 – 57 99 48 99 t.bijleveld@werkpleinability.nl

Groningen, Haren, Ten Boer

Ester Koens

06 – 46 43 74 36 ester.koens@groningen.nl

Veendam

José Molle

06 – 53 39 75 23 jmolle@wedeka.nl

Stadskanaal

Arne Beukema

06 – 48 13 69 a.beukema@stadskanaal.nl

UWV Groningen

Margot Banus

06 – 29 07 51 47 margot.banus@uwv.nl
© Werk In Zicht 2018 Privacy statement | Inloggen
Webontwikkeling door Convident